FRAG V3 PINK

FRAG V3 PINK

Ultradesk sa snaží vždy odlíšiť od konkurencie, a tak prináša veľkorozmernú podložku pod vašu myš, klávesnicu a vlastne všetko, čo máte na stole. Podložka totiž pokrýva úplne celý stôl a na jej výrobu bol použitý vysoko odolný materiál. Na podložke perfektne pracujú všetky typy myši ako laserové, tak aj optické, ktoré sa v dnešnej dobe v gamingu používajú. Na bočné strany podložky bol použitý silný steh, ktorý predlžuje životnosť vašej podložky. A čo farby? Stačí 6 druhov? Zvoľte si podľa seba!

 

Výbuchy radosti alebo frustrácie z prehry? RAGE safe si s tým poradí

Gaming a emócie. Jedno nemôže existovať bez druhého. Každý z nás si potrebuje uľaviť, či prehrávate alebo vyhrávate, nebojte sa dať priechod svojim emóciám. Nábytok pre hráčov musí byť extrémne odolný, a preto bol u FRAGU použitý oceľový rám, ktorý drží ako pribitý. Všetky spoje FRAGU boli špeciálne navrhnuté tak, aby bol stôl vždy stabilný aj po rokoch používania a vydržal s vami dlhé roky hrania.

 

Nekonečná pracovná plocha pre dva a viac monitorov

ULTRADESK FRAG se pyšní pracovní plochou, na kterou se vejde opravdu cokoliv - jeden monitor, dva monitory? A co takhle i tři menší monitory? Pravidelný pracovní tvar plochy umožní, že můžete stůl umístit kdekoliv v místnosti. Na celou pracovní plochu byl použit speciální nátěr, který chrání její vnitřek proti vlhkosti a náhodnému mechanickému poškození. Potřebujete hodně prostoru? FRAG je tu pro Vás!

 

Káble, káble, káble

Trápi vás visiace káble? A čo tak špeciálne police? A čo tak špeciálna polica, ktorá vyzerá aj dizajnovo? ULTRADESK veľmi dobre vie, že súčasťou stola sú aj doplnky, ktoré musia tiež vyzerať štýlovo. Káblové manažment? Vďaka tejto polici môžete uložiť nepríjemné káble a zlepšiť si tým komfort okolo vášho stola. Na pracovnej ploche sú navyše dva priechodné otvory s priemerom 6 cm, kde ľahko pretiahnete vaše káble monitorov, klávesníc, myší a iných doplnkov.

 

Vodeodolná podložka na celom stole

XXL podložka, ktorá je úplne ZADARMO je navyše aj vodeodolná. Pokiaľ radi konzumujete nápoje, pri hraní už sa nemusíte báť nechceného poliatia vášho stola. Ak ste práve v zápale hrania a rozleje sa vám pitie - nezastavujte - podložka sa o všetko postará!

 

Máme radi veci zadarmo!

Už sme si zvykli, že nás ULTRADESK rozmaznáva - pri tomto stole tomu nie je inak. Príslušenstvo zadarmo? Áno! Ultradesk sa postará, aby vám pri hraní nič nechýbalo – v sade úplne zadarmo obdržíte držiak na slúchadlá a držiak na nápoje. Ale tou najlepšou čerešničkou na torte je stojan BEAM - tento stojan obsahuje 4 USB porty, ktoré vám uľahčia váš gaming život. Môžete nabíjať čokoľvek len vás napadne - slúchadlá, myšky, gamepady aj váš šikovný telefón.

 

Špecifikácia stola

Dĺžka stola: 140 cm
Hĺbka stola: 60 cm
Výška stola: 76 cm


Nosnosť: 90 kg


Váha balenia: 23 kg
Rozmer balenia: 82 x 71 x 15 cm

 

 

 

 

Odporučená MOC:

175,- €

 

Návod na montáž

 

 

AKO VYBRAŤ HERNÝ STÔL

 

Dátum

20. jún 2024

Tagy

FRAG V3