UPLIFT BLACK

UPLIFT BLACK

Práce, škola i zábava. Je možné tieto tri činnosti vykonávať na jednom mieste? A čo tak s pomocou jediného kusu nábytku? Áno a Áno! Univerzálnosť tohto stolov nepozná medze. Poctivý pracant? Usilovný študent? Alebo vášnivý hráč hier? Všetci traja ste vítaní pri tomto novom stole UPLIFT od ULTRADESKU.

 

Všetci pri jednom stole!

Spoločnosť ULTRADESK zameraná na herné stoly sa rozhodla potešiť aj usilovných študentov a poctivých pracantov. Preto priniesla tento kvalitný stôl s nastaviteľnou výškou v troch farebných kombináciách dosky stola. Stôl pôsobí jemným dizajnom a má jednoduchú konštrukciu, ktorá však plní všetky požiadavky kvality stolov ULTRADESK. Samozrejmosťou je, že tento stôl vyhovuje aj potrebám hráčov, ktorým sa páči jednoduchosť a nevyžadujú RGB podsvietenie.

 

V sede alebo stoji?

Veľa ľudí v dnešnej dobe sa odvracia od klasickej práce v sede a čím ďalej tým viac preferujú možnosť pracovať v stoji. Najlepšou možnosťou je, keď to môžete striedať podľa ľubovôle. Aby to všetko bolo možné, potrebujete stôl, ktorý má elektricky nastaviteľnú výšku. A čo tak vyskúšať novinku od ULTRADESKU stôl UPLIFT v troch farebných kombináciách? Pokročilý systém plynulého nastavenia výšky od 74 do 116 cm umožňuje prácu ako v sede, tak aj v stoji a stôl sa vždy dokonale prispôsobí veľkosti Vašej postavy. Najkvalitnejší materiál, odolnosť a spoľahlivosť – jedine s ULTRADESK.

 

Tri verzie pracovnej plochy - jeden stôl!

Temná čierna? Elegantná biela? Alebo hnedá klasika? Pri tomto stole ULTRADESK UPLIFT si môžete vybrať z troch variantov farby pracovnej dosky. Ak ste fanúšikmi čiernej farby, nie je problém. Preferujete jasnejšie a elegantné farby? Biela je pre Vás tá pravá. Nie je nad klasiku v hnedej farbe? Aj tu máme! Vďaka tomuto si každý nájde svoju vysnívanú kombináciu, ktorá dokonale zapadne do Vášho herného brlohu či pracovne. Pracovná plocha je potiahnutá špeciálnym materiálom, ktorý ju dokonale chráni pred mechanickým poškodením a dokonca aj chemikáliami, ktoré by mohli na stole spôsobiť škvrny alebo trvalé poškodenie.

 

Radosť z víťazstva alebo frustrácia z prehry?

Všetky stoly od spoločnosti ULTRADESK, či už sa jedná o herný stôl alebo pracovný stôl, plnia vizitku "ragesafe" na 100%. Pri tomto stole tomu nie je inak. Prehrávate? Nevadí. Nevyšiel vám pracovný projekt? Dajte priechod svojim emóciám. Dodatočné výstuhy, ktoré boli nainštalované na miesta zodpovedné za stabilitu, zaistia, že Vaše prehry aj výhry nebudú mať na stôl žiadny vplyv. Tak len s chuťou do toho a zistite pravú podstatu "ragesafe".

 

Obrovská pracovná doska - nekonečný priestor

Máte málo miesta na Vašom hernom stole? Už neviete kam položiť pracovné projekty? ULTRADESK s modelom UPLIFT je tu pre Vás. Šírka 160 cm a hĺbka 75 cm zaistí, že slovo "priestor" získa úplne nový rozmer. Práca, škola a zábava – toto všetko s novým ULTRADESK UPLIFT. Na pravej strane dosky UPLIFTU nájdete inteligentný ovládací panel – kedy pomocou jediného stlačenia môžete nastaviť výšku stola presne podľa vašich požiadaviek. Špeciálny procesor sa postará, aby oba motory zdvíhacieho mechanizmu pracovali súbežne. Navyše je možné uložiť až dve výškové úrovne, ktoré zostanú uložené v pamäti procesora aj po vypnutí stola zo zásuvky. Motory stola ULTRADESK sú veľmi tiché a nemusíte sa báť, že pri svojich nočných game party budete rušiť iných členov domácnosti. A čo veľmi nízka spotreba energie? Áno, je!

 

Dva káblové rošty a držiak na slúchadlá - čo viac si priať?

Čím viac príslušenstva používate, tým viac káblov potrebujete. A kam všetky tieto káble uložiť? Správny káblový manažment je základ pre to, aby ste mali poriadok na stole aj okolo neho. Tento model stola ULTRADESK má zo spodnej strany dosky dva káblové rošty, kde môžete jednoducho uložiť svoje káble. Rošty sú vyrobené z kvalitného pružného materiálu, ktorý si uchováva svoje vlastnosti aj po rokoch používania. Na prednej strane vľavo nájdete štýlový držiak pre Vaše slúchadlá alebo gamepady. Kedykoľvek počas búrlivých bitiek alebo pokojnej práci si môžete svoje doplnky odložiť a mať zase o niečo viac priestoru pre Vaše ďalšie nápady.

 

Špecifikácia stola

Dĺžka stola: 160 cm
Hĺbka stola: 75 cm
Výška stola: 74 – 116cm

Nosnosť: 90 kg

Váha balenia: 14 kg + 24 kg

Rozmery balenia:
* 1 diel: 87 x 82 x 6,5 cm
* 2 diel: 85,5 x 78,5 x 13,5 cm

 

 

 

Odporučená MOC:

360,- €

 

Návod na montáž   Manuál

 

 

AKO VYBRAŤ HERNÝ STÔL

 

Dátum

20. jún 2024

Tagy

UPLIFT