BOOSTER

BOOSTER

Budúcnosť je tu! Ste pripravení? Kvalita, farby a design - je možné všetky tieto tri podmienky splniť? Ultradesk hovorí ÁNO! Tento stredne veľký herný stôl ULTRADESK BOOSTER prináša množstvo noviniek v dizajne, novom "Prismatic RGB" podsvietení a komforte, ktoré vyboostil na novú úroveň. Vystužený oceľový rám udrží tento stôl stabilný za každej situácie a silná pracovná doska s ochrannou vrstvou zaisťuje kvalitu aj po dlhých rokoch hrania. Nový dizajn? Nové možnosti? Jedine s BOOSTEROM!

 

Prismatic RGB podsvietenie - živšie farby pre jedinečný zážitok

Omrzelo Vás klasické RGB podsvietenie? Naozaj vám nestačí 16 777 216 farieb? A čo tak vyskúšať nové Prismatic RGB? Poznáte ten pocit, kedy už neviete akú farbu zvoliť, a prídu Vám všetky rovnaké? Tento nový druh podsvietenia vyžaruje o niekoľko desiatok percent živšej farby ako klasické RGB podsvietenie. Pri nočných párbách vytvoríte atmosféru, ktorá vás doslova pohltí a jedinou vašou záchranou bude ďalšie ráno. Cez deň je možné zase zvoliť jasnejšie farby, kedy môžete relaxovať a dobíjať energiu na nočné výpravy. Osvetlenie bolo netradične usporiadané v priehľadných paneloch vo vnútri oboch bočných podpier - kedy ovládanie sa vykonáva pomocou dvoch tlačidiel umiestnených na pravej strane pod prednou hranou pracovnej plochy. Na bočných paneloch nesmie chýbať logo Ultradesk, ktoré nabáda k zapnutiu tohto farebného orchestra.

 

Silná, odolná a štýlová

Pracovná plocha je jedna z najdôležitejších častí herného stola - slúži na odkladanie vašich vecí, rozloženie vašej hernej zostavy alebo na prácu. Preto je pracovná plocha vyrobená z vysoko odolného materiálu a potiahnutá špeciálnou vrstvou. Kvôli bezpečnosti aj vzhľadu boli rohy tejto plochy zaoblené a vďaka tomu dokonale ladia s dizajnom nôh. V zadnej časti dosky boli pridané dva široké priechodné otvory, aby Váš „cable management“ bol dotiahnutý k dokonalosti.

 

Pripravení? Nastupovať!

Futuristický stôl s jedinečnou konštrukciou bočných podpier účinne a rovnomerne prenáša hmotnosť zariadenia na podlahu, ale zároveň necháva priestor pre najlepšiu časť tohto stola – pôsobivé panely s osvetlením RGB PRISMATIC LED. Pre podpery bol zvolený špeciálny tvar lichobežníka, ktorý pripomína motory vesmírnej rakety a bol doplnený o priehľadné panely s logom ULTRADESK. LED diódy boli inštalované na okrajoch panelov a vložené dovnútra - vďaka tomuto sa na povrchu panelov rozptyľuje viacfarebné svetlo a vytvára jedinečný zážitok pri cestách za dobrodružstvom.

 

"RageSafe" odolnejší ako Hulk?

Gaming a sebaovládanie? Nie je potreba! Prehrávate? Nevadí! A prečo? Pretože konštrukcia "ragesafe" vám kryje chrbát. Nábytok pre hráčov sa musí vyznačovať odolnosťou a dlhou životnosťou. Vysoko kvalitný oceľový rám použitý v tomto modeli BOOSTER bol navrhnutý s majstrovskou starostlivosťou a spoje boli špeciálne zosilnené a vystužené. Máte doma malého Hulka alebo Vám vadí, že nie ste vždy najlepší? Dajte priechod svojim emóciám a zistite pravú podstatu "RageSafe". Ďalšou skvelou "featúrou" tohto stola sú nastaviteľné nohy so zväčšeným priemerom a gumovou úpravou na spodnej strane - nielenže vám dávajú miernu možnosť nastavenia výšky stola alebo vyrovnanie nerovností podlahy, ale taktiež zabraňujú poškriabaniu podlahy pri premiestňovaní nábytku.

 

Škola, práca a zábava?

Je možné tieto tri činnosti vykonávať na jednom mieste? A čo tak s pomocou jediného kusu nábytku? Áno a Áno! Herný stôl, ktorý je navyše univerzálny je asi tá najväčšia výhra od ULTRADESKU. V prvom rade je táto bojová loď určená na hranie - avšak tu to nekončí. Pracovné miesto? Alebo štúdium? Je to len na vás!

 

Najlepšie veci sú zadarmo!

ULTRADESK si rád rozmaznáva svojich hráčov a pri modeli BOOSTER tomu nie je inak. V sade obdržíte úplne zadarmo tento multifunkčný držiak EXTRA ONE. Držiak je možné použiť pre vaše slúchadlá, pitie alebo čokoľvek čo potrebujete odložiť. O stabilitu sa postará pevný kov a protišmykový materiál zo spodu držiaka. Držiak si môžete nainštalovať kamkoľvek na okraj stola a špeciálne otvory pre káble zase o niečo uľahčia rozpoloženie káblov.

 

Špecifikácia stola

Dĺžka stola: 136 cm
Hĺbka stola: 70,5 cm
Výška stola: 75 cm

Nosnosť: 80 kg

Váha balenia: 14 kg + 22 kg

Rozmery balenia:
* 1 diel: 146 x 80 x 7 cm
* 2 diel: 83 x 81 x 15 cm

 

Odporučená MOC:

264,- €

 

Návod na montáž

 

 

AKO VYBRAŤ HERNÝ STÔL

 

Dátum

21. jún 2024

Tagy

BOOSTER