WINGER BLACK

WINGER BLACK

Rohový herný stôl

Predstavujeme vám prvý rohový stôl od firmy ULTRADESK. Tento nový dizajn umožňuje zväčšiť ukladaciu plochu a tým uľahčiť rozloženie PC komponentov aj ostatných doplnkov tak, aby vám zostalo dostatok priestoru. Nové široké krídlo môže poslúžiť ako priestor pre vašu tlačiareň, skener alebo prídavný notebook.

 

Elektrické nastavenie výšky

ULTRADESK predstavuje nový pokročilý systém plynulého nastavenia výšky stola od 75 cm do 122 cm. Vďaka tomuto je možné stôl využiť v sede aj v stoji. O všetko sa postarajú moderné elektromotory a ovládací panel, ktorý je vždy po ruke. Elektrický systém nastavenia výšky bol vyrobený z komponentov najvyššej kvality - bezkonkurenčná spoľahlivosť a odolnosť pre užívateľov.

 

RGB LED podsvietenie - 14 módov

ULTRADESK prináša najnovšiu verziu RGB LED podsvietenie, ktoré zmení každú miestnosť v hernej brlohu. RGB podsvietenie je inštalované v dlhých paneloch po stranách a dokonale rozsvieti celý váš stôl. Všetko zapojíte pomocou kábla do ovládacieho panelu, ktorý je zodpovedný za zdvíhanie plochy stola. Systém ponúka celkom 14 samostatných režimov s farbami výraznými pre hranie ako v noci, tak cez deň.

 

Inteligentný ovládací panel s USB portami

Ovládací panel ULTRADESK umožňuje ovládať výšku stola a zároveň si môžete uložiť Vami zvolenú výšku stola.
Do pamäte panelu môžete uložiť až dve rôzne výšky a nastavovať ich tak jednoduchým stlačením tlačidla. O všetko sa stará špeciálny procesor, ktorý zaručí prvotriednu synchronizáciu oboch motorov. Panel je nainštalovaný na pravej strane pod prednou hranou – už nikdy nemusíte vstávať z Vašej stoličky. Ovládací panel je vybavený USB portami, do ktorých je možné zapojiť Vaše herné doplnky, nabíjačky a RGB podsvietenie tohto stola.

 

Vysoko odolná kovová konštrukcia

Každý správny hráč vie, že odolná konštrukcia herného nábytku je na prvom mieste. Preto ULTRADESK prináša túto odolnú kovovú konštrukciu, ktorá všetky tieto požiadavky spĺňa. Všetky spoje tejto konštrukcie sú navrhnuté tak, aby prežili aj tie najbúrlivejšie bitky a zvládli prípadné nárazy do stola, ktoré k hraniu jednoducho patria. Rám stola ULTRADESK nesie príkladný názov "RAGE SAFE" čo znamená, že s vašimi výbuchy radosti aj neúspechu si hravo poradí.

 

Ergonomická polica na monitor

Ultradesk sa snaží vyhovieť všetkým potrebám hráčov a tak prináša ergonomickú policu pre monitor. Pre všetkých, čo preferujú mať monitor umiestnený vyššie ako je pracovná plocha, je tento stôl najlepšou voľbou. Táto polica umožňuje umiestniť monitor o 13 cm vyššie ako je Vaša pracovná plocha. Rozmery police sú 80 x 20 cm a vďaka tomu je možné na polici uložiť aj menšie počítačové príslušenstvo. Všetko je pevne pripojené k hornej časti stola a bez problémov unesie aj váhu ťažších monitorov.

 

Dva výkonné motory pre bezproblémový a tichý chod

Ultradesk WINGER používa dva elektromotory, ktoré pracujú samostatne a sú integrované do bočných podpier.
Vďaka tomuto je možné zaručiť väčšiu odolnosť a dlhšiu životnosť. Najväčšou prednosťou elektromotorov je veľmi nízka spotreba energie a určite Vás prekvapí minimálna hlučnosť pri zdvíhaní vášho stola - nemusíte sa báť rušenia ostatných členov domácnosti pri nočných hrách.

 

Prvotriedna elektrická ochrana

Ultradesk pri výrobe tohto stola kládol veľmi veľký dôraz na ochranu aj tých najmenších užívateľov. Všetky spoje medzi komponentmi boli odborne pokryté, aby aj tí najmenší hráči nemali prístup k elektrickým častiam pod napätím. Vďaka elektrickým zámkom sa stôl pri náraze do prekážky sám zastaví a tým nehrozí nepríjemné poškodenie elektromotorov alebo pracovnej plochy stola.

 

EXTRA doplnky v balení

V balení ULTRADESKU nájdete aj užitočné doplnky pre Váš stôl úplne ZADARMO. Prvý z nich je štýlový držiak na slúchadlá, ktorý doplní vašu zostavu k dokonalosti a ušetrí Vám miesto na stole. Nesmieme zabudnúť na držiak nápojov, pretože pitný režim pri hodinách strávených hraním je nesmierne dôležitý. Tento držiak zaistí, že sa Vaše nápoje nerozlejú za žiadnej situácie. Všetko dopĺňa štýlová kovová polica, kde si môžete odložiť svoj mobilný telefón alebo gamepady.

 

Nastaviteľné nožičky stola

5 nastaviteľných nožičiek so zvýšeným priemerom a gumovou spodnou stranou zaistí veľmi jednoduché nastavenie výšky alebo vyrovnanie nerovností podlahy. Gumová spodná strana nožičiek zaručí veľmi ľahkú manipuláciu bez strachu z poškriabania podlahy. Vďaka 5 nožičkám je možné stôl umiestniť podľa Vašich predstáv na takmer každom povrchu a to bez použitia ďalšieho náradia.

 

Štýlová a extrémne odolná podložka

Súčasťou balenia je aj XL podložka s veľmi zaujímavým designom. Táto podložka pod myš sa vďaka svojmu unikátnemu dizajnu hodí k obom farebným variantom stola a zase posunie Váš herný brloh na ďalšiu úroveň. Je vyrobená z kvalitného a vysoko odolného materiálu a o stabilitu na pracovnej ploche sa postará protišmyková spodná strana. Vrchná strana podložky je kompatibilná so všetkými druhmi myší, ktoré sa v dnešnej dobe pri gamingu používajú.

 

Špecifikácia stola

Dĺžka stola: 155 cm
Hĺbka stola: 60 - 100 cm
Výška stola: 75 - 122 cm

Váha balenia: 22 kg + 28 kg

Rozmery balenia:
1 diel - 68 x 120 x 11 cm
2 diel - 43  x 99 x 18 cm

 

Odporučená MOC:

547,- €

 

Návod na montáž

 

 

AKO VYBRAŤ HERNÝ STÔL

 

Dátum

08. november 2022

Tagy

WINGER