PULSAR BLACK - detský

PULSAR BLACK - detský

Pre Vaše hodné aj neposlušné ratolesti len to najlepšie - ULTRADESK prináša prvý pracovný stôl pre Vašich malých školákov a školáčky a to hneď v dvoch farbách. Čierna alebo biela? Vďaka tejto kombinácii farieb je oveľa jednoduchšie prispôsobiť stôl preferovanému interiéru. Jednoduché elektrické nastavenie výšky v rozmedzí 55 - 81 cm predurčuje tento unikátny kus nábytku na zábavu aj na prácu po dlhé roky, pretože porastie zároveň s deťmi. Na rám aj pracovnú dosku stola bol použitý špeciálny náter, ktorý zachováva dokonalú farbu, aj keď je stôl vystavený priamemu slnečnému svetlu.

 

Elektricky nastaviteľná výška aj pre tých najmenších

Čo sa v mladosti naučíš... V dnešnej dobe sa čoraz viac využíva práca v stoji. A čo tak to naučiť Vaše deti už od mala? Moderné elektromotory a ľahko použiteľný ovládací panel zaistia bezproblémové ovládanie aj pre tých najmenších. Stôl sa navyše zdvíha bezpečnou rýchlosťou, takže nehrozí žiadny úraz. Motor stola ULTRADESK spotrebováva minimum energie a pracuje veľmi ticho - zo vzdialenosti niekoľkých metrov ho vôbec nebudete počuť. Bezpečnosť na prvom mieste - spoje medzi jednotlivými komponentmi boli profesionálne zamaskované. Celý stôl bol navrhnutý tak, aby najmladší používatelia nemali samostatný prístup k častiam pod napätím alebo pohyblivým častiam. A čo spotreba? Skoro žiadna! Implementované patenty zaručujú mimoriadne nízku spotrebu energie. Môže to byť lepšie?

 

Pevnosť a kompaktný rozmer v jednom

Vysoko kvalitný oceľový rám, ktorý bol použitý pri tomto stole, bol vo vybraných oblastiach špeciálne zosilnený. A čo stabilita? Ako kameň - zosilnený rám zaisťuje, že stôl PULSAR nestratí v priebehu času svoje vynikajúce statické parametre. Aj napriek svojmu kompaktnému dizajnu ponúka PULSAR dostatok priestoru pre herné PC zostavu založenú aj na dvoch monitoroch alebo prípadne vybavenú notebookom. Milovníci konzol si tiež prídu na svoje - PULSAR totiž môže slúžiť aj ako základňa pre Vašu konzolu. Ďalšou prednosťou tohto stola sú jeho kompaktné rozmery, kedy je možné tento stôl umiestniť aj do menších miestností. Bonusom sú nastaviteľné nôžky až do 1 cm, takže ULTRADESK si s nerovnosťou podláh hravo poradí.

 

Háčik na slúchadlá a už žiadne káble

Súčasťou tohto stola ULTRADESK je praktický držiak na slúchadlá, ktorý je umiestnený vľavo pod pracovnou plochou. Vďaka tomuto majú tí najmenšie slúchadlá ihneď po ruke a pripravené na použitie. Háčik je možné využijú aj na zavesenie aktovky, tašky ai do hmotnosti 3 kg.
Nikto nemá rád chaos s káblami – ULTRADESK tento problém vyriešil za Vás. Klip na zadnej strane pracovnej plochy je navrhnutý tak, aby udržal všetky prípojky na svojom mieste a zabránil náhodnému vykĺznutiu a visiacim káblom. Toto šikovné riešenie umožňuje pohodlné pripojenie počítačových zariadení k monitorom a príslušenstvu podľa ľubovôle. To všetko zaručí vždy čistý a uprataný pracovný stôl.

 

Škola, práca aj zábava?

Jeden stôl na všetko? A prečo by nie? PULSAR už nemôže byť viac univerzálna – herná stanica, miesto pre prácu a dokonca aj štúdium. Celý dizajn stola byt navrhnutý tak, aby sa hodil na každú činnosť Vašich malých školákov, stačí iba vybrať farbu a show môže začať.

 

Špecifikácia stola

Dĺžka stola: 120 cm
Hĺbka stola: 60 cm
Výška stola: 55 - 81 cm

Nosnosť: 60 kg

Váha balenia: 29 kg

Rozmer balenia: 126 x 66 x 14 cm

 

 

 

Odporučená MOC:

194,- €

 

Návod na montáž

 

 

AKO VYBRAŤ HERNÝ STÔL

 

Dátum

20. jún 2024

Tagy

PULSAR