LEVEL V2 GREEN

LEVEL V2 GREEN

Nekonečná podložka v TOP kvalite?

Silná, extrémne odolná podložka pod myš veľkosti XL. Okraje boli zaistené silným švom v rovnakej farbe ako motív. Samozrejmosťou je protišmyková spodná strana, ktorá sa postará o skvelú stabilitu pri vašom vášnivom hraní. Hlavná vrstva podložky je kompatibilná s akýmkoľvek typom senzora používaným pri súčasných počítačových myšiach, takže sa nemusíte báť, že by tá vaša nefungovala na 100%. Dizajn podložky bol vytvorený v rovnakej farbe ako tento stôl a dokonale dopĺňa gaming vzhľad celého setu. Podložka je navyše aj vodeodolná, takže nemusíte mať žiadne starosti pokiaľ sa Vám pri vašom hraní rozleje obľúbený nápoj.

 

Elektrické nastavenie výšky

Pokročilý systém elektrického nastavenia výšky v rozsahu od 72 do 117 cm – tento počítačový stôl môžete používať v sede aj v stoji, je to len na vás. Moderný elektromotor a užívateľsky prívetivý konfiguračný panel potešia úplne všetkých. Stôl sa zdvíha alebo klesá bezpečnou rýchlosťou, takže nehrozí žiadne nebezpečenstvo. Elektrický systém nastavenia výšky bol vyrobený iba z komponentov prémiovej kvality a ponúka tak užívateľovi najvyššiu úroveň spoľahlivosti a odolnosti. Vďaka elektrickému nastaveniu výšky sa ULTRADESK LEVEL V2 vždy dokonale prispôsobí vášmu telu!

 

Ergo, veľká plocha a priestor úplne na všetko

Desktop bol vyrobený vo veľkom formáte, aby umožnil inštaláciu kvalitnej počítačovej zostavy s mnohými doplnkami a perifériami. Je iba na vás, ako si svoje počítačové komponenty rozostavíte. LEVEL V2 zaručí, že budete mať všetko vybavenie vždy po ruke. Pravidelný tvar pracovnej plochy umožňuje dokonalé umiestnenie nábytku v každej miestnosti. Maximálna nosnosť 100 kilogramov zaručuje bezpečné používanie aj v prípade, že sa rozhodnete položiť na stôl ťažkú ​​počítačovú skriňu.

 

Pri gamingu to nekončí - práca aj učenie

Je možné, aby mal herný stôl aj iné využitie? LEVEL V2 má veľmi univerzálny charakter. Stôl bol pripravený na rad použití. Slúži pre počítačové hry, ale aj ako pracovisko či nábytok pre každodenný študentský život. Použitie sa môže s vekom meniť. LEVEL V2 je obľúbený najmä u herných streamerov, pretože umožňuje pohodlné streamovanie v stoji. Pokiaľ chcete spojiť svoju profesionálnu činnosť so zábavou na jednom mieste, neexistuje iná voľba ako ULTRADESK LEVEL V2. Na zadnej strane stola, nájdete aj veľmi dôležité držiaky kábla pre prvotriedny "cable management".

 

Príslušenstvo a len tak ZADARMO?

ULTRADESK myslí v prvom rade na hráča a preto s týmto stolom dostanete rad príslušenstva úplne zadarmo. Na bočnej strany ULTRADESK LEVEL V2, pod prednú hranu, môžete nainštalovať držiak nápojov a držiak slúchadiel (súčasťou sady). Jedinečným lákadlom je stojan BEAM, ktorý uľahčuje nabíjanie širokej škály mobilných zariadení a príslušenstva cez USB porty. Stojan samozrejme slúži aj na uloženie gamepadov alebo herných boxov a je úplne zadarmo.

 

Vysoko odolná oceľová konštrukcia

Nábytok pre hráčov musí byť predovšetkým extrémne odolný. Oceľový rám použitý v prezentovanom počítačovom stole tieto požiadavky bezpochyby spĺňa. Jeho prvky sú obzvlášť hrubé. Spoje všetkých dielov boli starostlivo navrhnuté tak, aby bola zaistená príkladná stabilita. Rám „RageSafe“ osloví predovšetkým užívateľov, ktorí preferujú akčné hry a často v priebehu hry zažívajú náhle výbuchy radosti alebo frustrácie. Navyše sú spodné nôžky tohto stola pogumované a vďaka tomu LEVEL V2 drží ako pribitý.

 

5 farebných kombinácií - 5 možností

K tomuto stolu ULTRADESK ponúka až 5 rôznych variantov celoplošných podložiek. Podložky pokrývajú kompletne celý stôl, takže vám nikdy nebude chýbať ani kúsok. Podložka je navyše vodeodolná, takže sa nemusíte báť nepríjemného poliatia. Okraje podložky sú navyše spevnené silným okrajom, takže máte istotu, že táto podložka s Vami zostane na dlhé roky hrania. Čierna, červená, modrá, biela alebo zelená? Vyberte si sami!

 

Špecifikácia stola

Dĺžka stola: 140 cm
Hĺbka stola: 68 cm
Výška stola: 72 - 117 cm


Nosnosť: 80 kg


Váha balenia: 30 kg
Rozmer balenia: 106 x 75,5 x 15cm

 

 

 

 

 

Odporučená MOC:

282,- €

 

Návod na montáž

 

 

AKO VYBRAŤ HERNÝ STÔL

 

Dátum

20. jún 2024

Tagy

LEVEL V2