ENTER V2

ENTER V2

Nemáte príliš veľa priestoru a napriek tomu si chcete vytvoriť v izbe vlastný herný brloh? Potom je pre Vás ideálnou voľbou herné stôl Ultradesk ENTER V2. Rozmerovo kompaktný a napriek tomu veľmi stabilný stôl, ktorý svojmu užívateľovi ponúkne dostatok priestoru pre hernú výbavu vrátane jedného monitora.

 

Jednoduchá, stabilná konštrukcia

Herný stôl musí byť pripravený na najrôznejšie záťaže aj s ohľadom na vysokú kvalitu konkurenčných produktov. Akékoľvek výbuchy radosti alebo príznaky hlbokej frustrácie nesmie ovplyvniť jeho použiteľnosť. Preto model ENTER V2 dostal okrem silnej kovovej základnej konštrukcie aj ďalšie posily. Tieto prvky nájdete v kľúčových bodoch rámu. Vďaka nim sa pracovná plocha stáva ultra stabilná!

 

Obojstranná podpora

Vďaka použitiu obojstranných podpier bolo možné výrazne zvýšiť nosnosť a zabezpečiť správne vystuženie rámu. Zadná podpera bola špeciálne zosilnená. Obojstranné podpery úplne eliminujú kývavý efekt.

 

Kompaktný rozmer

Model ENTER V2 sa perfektne hodí pre PC zostavu s jedným monitorom alebo notebookom. Možno ho úspešne použiť ako konzolovú hernú stanicu. Kompaktná veľkosť pracovnej plochy umožňuje, aby sa stôl zmestil aj do veľmi malých miestností. Aj napriek svojim malým rozmerom pojme veľa príslušenstva a externých zariadení používaných na hry. ENTER je aktuálne najmenší stôl v ponuke ULTRADESK.

 

Obdĺžnikový tvar pracovnej plochy

Súmerný tvar pracovnej plochy umožňuje dokonalé umiestnenie stola v malých priestoroch. Vďaka použitiu obdĺžnikového tvaru môžete ľahko pridať druhý stôl alebo umiestniť tento kus nábytku do rohu miestnosti, bez toho aby ste plytvali dostupným priestorom. Tento tvar tiež uľahčuje inštaláciu držiakov na monitor, ktoré sa v malých miestnostiach ukazujú ako veľmi užitočné.

 

Zabudované funkčné príslušenstvo

Na detailoch záleží - vďaka dvom pekným bonusom od ULTRADESK sa vaša hra zmení na nepoznanie! V sade so stolom získate držiak na pohár a háčik na slúchadlá. Príslušenstvo nielen praktické, ale aj veľmi účinné, vďaka ktorému bude mať vaše stanica všetko, čo potrebujete, aby ste sa stali skutočnou e-športovou hviezdou.

 

Veľký priestor pre nohy

Inovatívne technologické a materiálové riešenia umožnili odstrániť spodný priečny nosník. Vylepšený dizajn je pohodlnejší oproti starším modelom stolov. Hráč môže vždy voľne roztiahnuť nohy, bez toho aby riskoval bolestivý stret nôh s tvrdým kovom. Absencia priečneho nosníka zvyšuje pohodlie, ale tiež uľahčuje používanie vysokých PC skríň. Dizajn bez tohto prvku vyzerá oveľa lepšie!

 

Nastaviteľné nôžky

Pri návrhu modelu ENTER sa zdokonalili aj tie najmenšie konštrukčné prvky. Okrem iného bol zväčšený priemer nastavovacích nožičiek. Herný stôl vďaka tomu získal miernu možnosť výškového nastavenia v rozmedzí 1 cm. Pomocou nových nožičiek možno nábytok dokonale vyrovnať. Spodná časť je pokrytá špeciálnou gumou, ktorá chráni podlahu pred poškriabaním pri pohybe stola.

 

Klip na káble

Na zadnej strane pracovnej plochy je nainštalovaný špeciálny klip pre káblový manažment. Toto moderné riešenie vám umožňuje pohodlne prepojiť počítačové vybavenie s monitormi a príslušenstvom. Konštrukcia klipu zabezpečuje, že kvôli zapleteným káblom nikdy nestratíte nervy. Klip drží káble na konkrétnom mieste, takže nie sú pre používateľov viditeľné a nerušia vzhľad celej hernej stanice.

 

Dostatok miesta pre nohy

Nové technologické a materiálové riešenie umožňuje úplne upustiť od používania priečneho nosníka. Vylepšený dizajn sa nepochybne vyznačuje zvýšeným komfortom v porovnaní so staršími modelmi. Užívateľ môže vždy voľne roztiahnuť nohy, bez toho, aby riskoval bolestivý stret nôh a tvrdého kovu. Absencia priečneho nosníka zvyšuje pohodlie, ale tiež uľahčuje použitie vyššej PC skrinky.

 

Špecifikácie stola

Dĺžka stola: 100 cm
Hĺbka stola: 60 cm
Výška stola: 75 cm
Hmotnosť balenia: 16 kg
Rozmery balenia: 107 x 66 x 11 cm

 

 

Odporučená MOC:

125,- €

 

Návod na montáž

 

 

AKO VYBRAŤ HERNÝ STÔL

 

Dátum

07. október 2021

Tagy

ENTER V2