ATOMIC

ATOMIC

Herná stanica ATOMIC ponúka veľmi univerzálne konštrukčné riešenie. Tento stôl bol vytvorený s ohľadom na ergonómiu, funkčnosť aj design. Je ideálnou voľbou pre gamingových nadšencov, ale výborne slúži aj ako študijné či pracovné stanice. Dokáže splniť všetky očakávania bez ohľadu na vek používateľa a jeho počítačovú výbavu. Pokiaľ chcete na jednom mieste spojiť svoju profesijnú alebo vzdelávaciu činnosť s obľúbenou zábavou, tento stôl bude gólom do čierneho.

Celoplošná XXL podložka

Podložka pod myš veľkosti XXL je vyrobená z vodeodolného materiálu. Zaručuje dokonalú presnosť sledovania pre všetky typy počítačových myší. Spodná strana je krytá protišmykovým povrchom - nemusíte sa báť, že by podložka pri razantných pohyboch pri hre kĺzala po ploche. Okraje podložky sú obšité silným lemom na zvýšenie odolnosti.

Priestranná polica na monitor

Preferujete obrazovku monitora o niečo vyššie ako pracovnú plochu? Vhodné riešenie ponúka herný stôl ULTRADESK ATOMIC. Zadná časť pracovnej dosky je doplnená priestrannou policou na monitor. Umožňuje umiestniť monitor 14 cm nad dosku stola. Rozmery police sú 73 x 20 cm, čo znamená, že ju možno využiť aj na uloženie menšieho počítačového príslušenstva. Polica je pevne spojená s pracovnou plochou a bez problémov unesie váhu veľkých monitorov.

Nový dizajn pracovnej plochy

Neobvyklý tvar pracovnej plochy nielen zaujme na prvý pohľad, ale taktiež uľahčí usporiadanie herného zariadenia. Špeciálne navrhnuté bočné hrany pritiahnu pozornosť k celému kusu nábytku. Doplnkové príslušenstvo je integrované s pracovnou plochou elegantným a funkčným spôsobom. Podložka pod myš a police na monitor sú taktiež 100% prispôsobené tvaru pracovnej plochy. Z ergonomického hľadiska vyniká šikmá predná hrana.


Efektní grafika

XXL podložka a rám písacieho stola zdobí unikátna grafika s modernými umeleckými prvkami. Grafika využíva bielu a červenú farbu na čiernom pozadí a obsahuje abstraktné motívy. Potlač je odolná voči opotrebovaniu a nemá negatívny vplyv na činnosť senzorov u myší. Logo značky bolo elegantne zakomponované.

Odolná oceľová konštrukcia

Nábytok pre hráčov sa musí vyznačovať predovšetkým neobvyklou odolnosťou. Oceľový rám použitý pri ULTRADESK ATOMIC tieto požiadavky jednoznačne spĺňa. Jeho prvky sú špeciálne zosilnené. Spoje všetkých dielov sú starostlivo navrhnuté tak, aby zaručovali príkladnú stabilitu. Rám "Rage Safe" poteší predovšetkým tých, ktorí preferujú akčné hry - znesie väčšiu záťaž.

Ergonomická predná hrana

Ergonómia je jedným z kľúčových aspektov v prípade, keď trávime pri počítači mnoho hodín. Predná hrana pracovnej plochy je navrhnutá s ohľadom na tento aspekt. Je mierne naklonená, čo umožňuje, aby sa o nej naše predlaktia oprelo, čo výrazne zvyšuje komfort používania. Táto funkcia je dôležitá predovšetkým pre hráčov, ktorí plne ovládajú priebeh hry pomocou klávesnice.

Káblový manažment

Chceli by ste navždy zabudnúť na zamotané káble za alebo pod stolom? Vďaka širokej polici pre predlžovací kábel av hornej časti vyrezaným priechodkám môžete káblové spoje organizovať prehľadne a čitateľne. Všetko perfektne zoradené a vždy na svojom mieste. Naše riešenie rozhodne pomáha udržiavať poriadok. Police navyše vyzerá naozaj zaujímavo, čo umocňuje estetickú hodnotu celej hernej stanice.

Funkčné príslušenstvo

K hernému stolu obdržíte sadu praktických doplnkov pre hráčov. Držiak na slúchadlá umožňuje voľne ponechať zariadenie na ľahko dostupnom mieste a zvyšuje estetiku celej stanice. Ďalším prvkom sady je odolný držiak nápojov, do ktorého odložíte hrnčeky, poháre alebo fľaše. Celok dopĺňa kovový stojan na príslušenstvo, ktorý slúži najčastejšie na uloženie gamepadov.

Neobmedzený priestor pre nohy

Inovatívne technologické a materiálové riešenie umožnilo odstrániť spodný priečnik. Vylepšený dizajn je pohodlnejší ako pri starších typoch konštrukcií. Hráč môže vždy voľne roztiahnuť nohy bez toho, aby riskoval bolestivú stret s tvrdým kovom. Absencia priečneho nosníka zvyšuje pohodlie, ale tiež uľahčuje používanie vysokej počítačovej skrine.

Zväčšené otvory na káble

V dnešnej dobe sa pokročilé herné zostavy skladajú zo stále väčšieho počtu monitorov a periférií. Aby sme splnili očakávania užívateľov, zväčšili sme otvory pre káble vyvŕtané v paneli ULTRADESK ATOMIC. Teraz môžete pod doskou stola ľahko viesť veľké množstvo káblov rôznych priemerov, a to ako po ľavej, tak aj po pravej strane pracovnej plochy. Nové káblové otvory pojmú aj tie najhrubšie napájacie káble naraz.


Nastaviteľné nožičky s gumovou úpravou na spodnej strane umožnia vyrovnanie stola v rozmedzí 1 cm a zabraňujú poškriabaniu podlahy pri sťahovaní nábytku.

Montáž písacieho stola nezaberie viac ako 20-40 minút.


Špecifikácia stola:

Dĺžka stola: 139 cm
Hĺbka stola: 74 cm
Výška stola: 76 cm
Váha balenia: 16 kg + 19 kg
Rozmery balenia:
* 1 díl: 81 x 88 x 7,5 cm
* 2 díl: 84 x 71 x 16 cm

 

Odporučená MOC:

239,- €

 

Návod na montáž

 

 

AKO SI VYBRAŤ HERNÝ STÔL

 

 

Dátum

04. február 2022

Tagy

ATOMIC