SPACE XXL V2

SPACE XXL V2

Pohľad do budúcnosti?

Spoločnosť Ultradesk prináša tento Sci-fi herný XXL stôl, ktorý pripomína ovládací panel vesmírnej lode. Špeciálne kryty, ktoré sa nachádzajú na pracovnej ploche, vytvárajú unikátny dizajn a pomocou nádherného RGB podsvietenia padnú do oka každého hráča. Pre tento model boli použité rámy v tvare Z, aby stôl ešte viac pripomínal kokpit vesmírnej lode. Stačí iba vypnúť svetlá v miestnosti a užívať si výpravy do budúcnosti. Nekonečná ukladacia plocha poteší všetkých tých, ktorí chcú mať svoje gaming doplnky vždy po ruke.

 

Integrované LED podsvietenie bez hraníc

Špeciálne RGB LED panely sa nachádzajú na bočných hranách stola aj vzadu. Ponúkajú až 6 režimov farieb (tmavo modrá, svetlo modrá, zelená, červená, fialová, žltá) a jeden špeciálny režim. Pomocou jediného stlačenia tlačidla, ktoré sa nachádza na paneli vpravo, je možné naštartovať túto loď a užívať si dni aj noci plné farieb. Na napájanie je možné použiť akékoľvek zariadenie s USB portom.

 

Vysoko kvalitná XXL podložka - možnosť 3 farieb

K setu herného stola Ultradesk dostanete vždy podložku podľa svojho výberu. Ultradesk stôl je dodávaný s 1 vybranou podložkou - červená, modrá alebo čierna. Vyberie si skutočne každý! Keďže sa jedná o XXL verziu, tak podložka pokrýva celý stôl a poteší určite všetkých tých, ktorí preferujú nízku citlivosť pri hraní. Na výrobu tejto podložky bol použitý špeciálny materiál, ktorý výborne pracuje s optickými aj laserovými senzormi. Vďaka tomuto budete presnejší, rýchlejší a vždy o krok vpred. O dlhú životnosť sa postará špeciálny šev na okrajoch podložky a vysoko kvalitný materiál – Váš parťák na dlhé roky hrania!

 

Radosť, smútok a nezničiteľná konštrukcia

Gaming bez emócií jednoducho nejde. Či už sa snažíme akokoľvek, vždy sa nájde niečo alebo niekto, kto nás pri hraní nepríjemne prekvapí. Môže to byť lepší protivník, nepríjemné "lagy" alebo aj nekonečné zabíjanie jedného bossa stále dookola. Ultradesk počíta so všetkými možnosťami, a tak prináša vysoko odolnú konštrukciu z toho najlepšieho materiálu. Špeciálne výstuhy na kritických miestach ešte viac udržujú bezkonkurenčnú stabilitu a vaše výbuchy radosti alebo frustrácie sa stanú pre ULTRADESK SPACE XXL hračkou. A ako veľmi je teda tento herný stôl stabilný? Spoločnosť Ultradesk by odpovedala - ULTRAstabilná!.

 

Jeden monitor? Dva? Alebo viac?

Aký je ten najtajnejší sen každého hráča? Na prvom mieste je určite možnosť stať sa profesionálnym hráčom známeho E-šport klubu. A ako sa k tomuto dostať? Na svoje hranie potrebujete veľa priestoru. Musí byť dostatok miesta na klávesnicu, myš, podložku a v neposlednom rade váš monitor. Tento stôl ponúka takmer nekonečný priestor a je možné naň položiť až 3 monitory pri zachovaní dostatočného miesta pre ostatné doplnky. Možnosti na rozostavenie všetkých komponentov sú takmer nekonečné a nikdy sa nemusíte báť, že by vám nezostalo miesto pre vaše jedlo.

 

Mimoriadny štýl a stabilita v jednom

Pri navrhovaní stola boli dva základné parametre – stabilita a dizajn. Na splnenie všetkých parametrov sa Ultradesk rozhodol použiť podpery v tvare Z. Vďaka vysoko kvalitnému kovu, ktorý bol použitý na výrobu podpier, je tento stôl ULTRAstabilný. Podpery dodávajú stolu unikátny design, vytvárajú extra priestor pre vaše nohy a to všetko pri dodržaní stability vášho stola.

 

Nová generácia doplnkov ako darček

Pre tento typ stolov Ultradesk bola vytvorená špeciálna nová generácia doplnkov. Prvým doplnkom je stojan ULTRADESK CLIFF, ktorý je vyrobený z kvalitného kovu a slúži ako úložná stanica pre vaše slúchadlá, telefón alebo rôzne doplnky. Je možné tiež zmeniť usporiadanie hlavných prvkov tohto stojana tak, ako Vám to bude vyhovovať. Druhým doplnkom je multifunkčný držiak EXTRA ONE, ktorý je vyrobený z pevného kovu a je možné ho využiť ako držiak pre Vaše slúchadlá alebo nápoje.

 

Množstvo káblov? Žiadny problém

Hráči v dnešnej dobe používajú stále viac a viac doplnkov. Či už sa jedná o ďalšie monitory, tlačiarne, laptopy, zvukové sústavy, mikrofóny alebo aj kruhové svetlá - to všetko potrebuje správny "cable management". Ultradesk ide prianím hráčov vždy naproti, a tak prináša viac priestoru pre vaše káble. Zväčšený priestor na ľavej aj pravej strane stola zaistí, že všetky káble budú bezpečne uložené. Tým pádom môžete mať na stole všetko čo potrebujete bez zbytočných starostí.

 

Nerovnosti podláh? Nevadí!

Nie všetky podlahy sú rovnaké a nie všetky podlahy sú rovné. Už žiadne zbytočné podkladanie stolov kusom papierika alebo plastu. Nastaviteľné nožičky s pogumovaným dnom umožnia jednoduché nastavenie výšky a zaistia perfektnú stabilitu pre váš stôl. Nemusíte sa teda báť nerovnosti stola a tiež, že by ste pri posúvaní stola poškriabali podlahu.

 

Perfektné balenie a jednoduchá inštalácia

Tento herný stôl obdržíte iba v jednej krabici, kde sú všetky montážne prvky úhľadne roztriedené a oddelené od seba. Balenie navyše obsahuje množstvo bezpečnostných prvkov, ktoré dokonale ochránia produkt pri preprave. Vďaka tomuto si môžete byť istí, že stôl dorazí vždy v perfektnom stave. Po rozbalení je najväčším bonusom veľmi ľahký a prehľadný návod, ktorý premení zostavovanie vášho stola na zábavu.

 

Špecifikácia stola

Dĺžka stola: 144 cm
Hĺbka stola: 70 cm
Výška stola: 75 cm

Hmotnosť balenia: 30,5 kg

Rozmery balenia:
103 x 79 x 17,7 cm

 

Oddporúčená MOC:

288,- €

 

Návod na montáž

 

 

AKO VYBRAŤ HERNÝ STÔL

 

Dátum

18. január 2023

Tagy

SPACE XXL V2