CRUISER RED

CRUISER RED

Extra veľká pracovná plocha

Stôl CRUISER je jedným z najväčšej stolov v ponuke Ultradesk - pracovná plocha meria 160 cm na šírku a 70 cm do hĺbky. Povrch stola ľahko pojme zložité konfigurácie PC s tromi monitormi a veľkým počtom periférií. Predná strana dosky stola bola upravená tak, aby sa výrazne zlepšili ergonomické vlastnosti počas dlhých hodín práce na počítači alebo hernej konzole. Pracovná doska je usadená na pevnom ráme a nikdy sa neohne pod ťarchou zariadení.

 

XXL podložka

Sada so stolom CRUISER je vždy dodávaná s podložkou XXL. Na jej výrobu bol použitý inovatívny druh materiálu, ktorý je veľmi účinný ako pracovná plocha pre laserové a optické senzory používané v dnešných počítačových myšiach. Na vonkajších okrajoch je silný lem, ktorý predlžuje životnosť každej podložky. Model CRUISER sa ponúka v 2 variantoch podľa farby podložky - červený alebo čierny.

 

Inovatívny a odolný dizajn

Produkty pre hráčov sa musia vyznačovať predovšetkým nekompromisnou odolnosťou. Oceľový rám, ktorý tvorí základ ULTRADESK CRUISER, tieto požiadavky dokonalo spĺňa. Všetky kovové časti boli špeciálne zosilnené. Aj tie najmenšie kombinácie jednotlivých prvkov boli navrhnuté s veľkou starostlivosťou. Rám z triedy "Rage Safe" ocenia najmä hráči, ktorí volia akčné hry a občas trochu viac testujú odolnosť herného nábytku.

 

Zaoblená predná hrana

Predná hrana pracovnej plochy bola zaoblená kvôli lepším ergonomickým vlastnostiam nábytku. Rez pozdĺž predného okraja má podstatnejší vplyv na pohodlie používania. Uľahčuje prístup k nápojom a slúchadlám umiestneným v postranných častiach. Vďaka zaobleniu sa hráč uprostred stola viac priblíži k monitorom. Súčasne je desktop oveľa atraktívnejší.

 

3 veľké otvory na káble

V dnešnej dobe nadšenci gaming stavajú čoraz väčšie počítačové zostavy s 2-4 monitormi a ďalšími doplnkami. Novo sú preto v modeli CRUISER vyvŕtané 3 široké otvory pre káble na doske stola. Každý z nich má priemer 9,5 cm a je maskovaný špeciálnym krytom. Použitie troch otvorov bude ideálne najmä pre tých užívateľov, ktorí majú krátke káble spájajúce monitory s PC skriňou.

 

Praktický držiak na káble

Využite 110% dostupného miesta. V zadnej časti stola je polička pre napájacie a ostatné káble. Vďaka tomu sa správa káblov v tomto modeli stáva jednoduchšia a pohodlnejšia. Umožňuje ľahšiu organizáciu spojenia medzi rôznymi prvkami počítačovej zostavy.

 

Navrhnuté pre majstrov e-športu

Správne navrhnutý oceľový rám s nosnými prvkami, masívne kovové profily s vyššou hrúbkou materiálu a kolmá štruktúra nohách k ich základniam zaisťuje modelu CRUISER dokonalú stabilitu. Vďaka oceľovým výstuhám a spevňujúcim prvkom je celková nosnosť konštrukcie až 120 kilogramov.

 

Nastavenie 4 úrovní výšky

Stôl ponúka mechanické nastavenie výšky. Užívateľ si môže vybrať zo 4 možných nastavení - 66 cm, 71,1 cm, 76,2 cm a 81,2 cm. V žiadnom inom manuálne výškovo nastaviteľnom stole z ponuky Ultradesk nenastavíte pracovnú plochu tak nízko či vysoko. Polohu pracovnej plochy môžete ľahko prispôsobiť svojej veľkosti tela. Je to teda tiež optimálny produkt pre dospievajúcich hráčov, ktorí postupom času môžu ľubovoľne zdvihnúť pracovnú plochu na vyššiu úroveň, bez toho, aby bolo nutné kupovať ďalší stôl.

 

Bohaté príslušenstvo

Moderný herný stôl musí ponúkať dostatok užitočného príslušenstva. V sade s modelom CRUISER získate držiak na nápoj a držiak na slúchadlá. Obe tieto rozšírenia nie sú len na ozdobu - väčšina užívateľov používa denne. Naviac sa môžete sami rozhodnúť, na ktorú stranu ich namontujete. Súčasťou vybavenia je aj kovový stojan pre hry a gamepady.

 

Dostatok miesta pre nohy

Nové technologické a materiálové riešenie umožňuje úplne upustiť od používania priečneho nosníka. Vylepšený dizajn sa nepochybne vyznačuje zvýšeným komfortom v porovnaní so staršími modelmi. Užívateľ môže vždy voľne roztiahnuť nohy, bez toho, aby riskoval bolestivý stret nôh a tvrdého kovu. Absencia priečneho nosníka zvyšuje pohodlie, ale tiež uľahčuje použitie vyššej PC skrinky.

 

Špecifikácie stola

Dĺžka stola: 160 cm
Hĺbka stola: 70 cm
Výška stola: 66 - 82 cm
Hmotnosť balenia: 29 kg
Rozmery balenia: 81,3 x 66,7 x 24 cm

 

 

Odporučená MOC:

344,- €

 

Návod na montáž

 

 

AKO VYBRAŤ HERNÝ STÔL

 

Dátum

07. október 2021

Tagy

CRUISER