IRON

IRON

Symbolom stola Ultradosku IRON je pancierová odolnosť a podsvietenie všetkých farieb. Prečo práve IRON? V prvom rade vysoko odolná pracovná plocha, ktorá sa pýši vysokou nosnosťou. Na udržanie IRONU je tu osvedčený oceľový rám a ako bonus dvojitá stabilizácia, ktorá zaistí, že stôl bude držať ako pribitý. Toto zaručí, že stôl si udrží svoju kvalitu a stabilitu aj po rokoch používania. Nemusíte sa teda báť položiť na stôl všetko potrebné a ešte viac - 100 kg nosnosť vydrží všetko.

 

Legendárne prismatické podsvietenie

Potrebujete pripomenúť čo je to Prismatic RGB podsvietenie? V čom je teda lepšie? V prvom rade najnovšia verzia tohto originálneho podsvietenia od UDesku vyžaruje o niekoľko desiatok percent živšej farby ako klasické RGB podsvietenie. Navyše IRON je prvý herný stôl od UDesku, ktorý sa pýši 360 ° podsvietením obklopujúcim celý stôl. Kreativite sa medze nekladú, a tak je iba na vás, ktorý druh podsvietenia si zvolíte. Všetko je možné pohodlne ovládať pomocou dvoch tlačidiel, ktoré sa nachádzajú na pravej strane pod prednou hranou stola.

 

RAGE safe je späť s mechanicky nastaviteľnou výškou

Z minulých modelov všetci vieme, čo je to RAGE safe a že nie je radno sa s ním zahrávať. IRON sa už podľa názvu vyznačuje svojou odolnosťou, takže je jedno, či prehráte či vyhráte - IRON zvládne oboje. Oceľový rám tvorí základňu tohto stola a všetky kovové časti boli špeciálne zosilnené, takže stabilita nie je cudzie slovo pre tento stôl ba naopak. Ďalším veľkým bonusom je mechanicky nastaviteľná výška v 3 úrovniach – 71 cm, 76 cm, 81 cm. Táto „featúra“ zaistí, že každý hráč si nájde tú svoju správnu výšku. IRON je aj ideálnym stolom pre malé vychádzajúce hviezdy - s rastúcim vekom porastie stôl s Vami.

 

Špeciálny ochranný náter a vysoko odolná pracovná plocha

Na kompletne celý IRON bol použitý špeciálny ochranný náter z odolného čierneho materiálu – vďaka tomuto je IRON chránený pred mechanickým poškodením. Zároveň sa pracovná plocha stáva vodeodolnou a pokiaľ vás trápi vlhkosť v miestnosti, tak stôl tento problém mať určite nebude. Použitie IRONU je univerzálne, takže pri gamingu to určite nekončí. Práce, hry a štúdium? Je to len na vás!

 

Špecifikácia stolu

Dĺžka stola: 132,5 cm
Hĺbka stola: 60,5 cm
Výška stola: 71 / 76 / 81 cm

Nosnosť: 100 kg

Váha balenia: 14 kg + 24 kg

Rozmery balenia:
* 1 diel: 92,5 x 65,5 x 12 cm
* 2 diel: 141,5 x 68,5 x 7 cm

 

 

Odporučená MOC:

242,- €

 

Návod na montáž

 

 

AKO VYBRAŤ HERNÝ STÔL

 

Dátum

21. jún 2024

Tagy

IRON